Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вища Школа Media&Production представляє Літню дитячу школу

Серед іншого, діти отримають унікальну можливість освоїти популярний у всьому світі формат влогів 

Шостого червня у Вищій Школі Media&Production стартує перший набір Літньої дитячої школи – двотижневого інтенсивного курсу для дітей віком 8-12 років, де експерти 1+1 медіа ділитимуться таємницями створення медійного контенту.

Окрім класичних професій, таких як ведучий, журналіст, оператор та режисер, діти зможуть познайомитись з трендовими спеціальностями – влогер та універсальний репортер. Викладачами у літній школі стануть зірки та провідні експерти 1+1 медіа, котрі навчатимуть дітей акторській майстерності, сценічній українській мові, специфіці створення влогів, новинних сюжетів та багатьом іншим аспектам виробництва якісного медійного контенту.

Вища школа медіа_2
прес-служба каналу "1+1"
З шостого червня стартує набір у літню дитячу школу Media&Production

"Працювати з дітьми – завжди виклик, і ми дуже довго розробляли проект Літньої школи, щоб він був на 100% якісним. Тут не може бути помилок. Наша літня школа це чудова можливість для дитини на практиці отримати розуміння про різні медійні професії і обрати для себе саме ту, в якій вона зможе реалізуватись та реалізувати свої інтереси і талант", прокоментувала Анна Ткаченко, HRдиректор 1+1 медіа.

Випускники Літньої дитячої школи отримають сертифікат про навчання, професійну відеовізитівку та фотосесію.

Залиште свій коментар

Вибір редакції