Військові поблизу Новотроїцького зайняли панівну висоту

Терористи змушені вкопуватися в землю

Поблизу селища Новотроїцьке українські вояки зайняли панівну висоту. І тепер можуть стежити за переміщеннями бойовиків. Сепаратистам доводиться дотримуватися режиму тиші. Бо підійти до українських позицій непоміченими вкрай складно, йдеться в ТСН.19.30.

Звідси буквально візуально можна побачити, що 3-4 кілометри є блокпост так званої ДНР.

Усі позиції бойовиків – як на долоні: їхні склади, бліндажі. Видно не тільки пересування техніки, а й вихід диверсійних груп. Після того, як бійці 72 бригади Збройних сил зайняли панівну висоту, терористи змушені вкопуватися в землю.

Раніше бойовики підходили до українських позицій чи не щодня. Обстрілювали вояків і йшли геть. Тепер нарешті принишкли.

Бойовикам довелося залишити свій тренувальний полігон біля підніжжя зайнятого терикону. Та все одно стали ближчими до позицій збройних сил.

Лінія розмежування тут проходить прямо посеред селища Новотроїцьке. Іще восени з території бойовиків працював ворожий снайпер. Тепер йому там важче ховатися – навпроти українська висота. Та вояки не надто вірять у крихке перемир'я. Перед кожним нічним чергуванням заходять до своєї каплички. І просять справжнього миру для всієї України.

На позиціях поблизу Новотроїцького настала довгоочікувана тиша

Після того, як військові зайняли стратегічну висоту, вони можуть стежити за переміщеннями бойовиків. Сепаратистам доводиться дотримуватися режиму тиші. Адже підійти до українських позицій непоміченими вкрай складно. Військові поділилися своїми здобутками з кореспондентом ТСН.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: