"Впала в люк з арматурою, г*мном і сміттям": у курортній Кирилівці відпочивальниця із Сум зламала ногу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Впала в люк з арматурою, г*мном і сміттям": у курортній Кирилівці відпочивальниця із Сум зламала ногу

УНІАН

Дівчина поскаржилася, що у курортному селищі не дбають про безпеку туристів та місцевих жителів.

У Кирилівці Запорізької області 29-річна дівчина, яка приїхала на відпочинок на море із Сум, закінчила його раніше запланованого. Гуляючи селищем, відпочивальниця впала у відкритий люк і зламала ногу.

Про цей випадок Катерина розповіла у своєму інстаграмі.

"Був звичайний вечір і я йшла, гуляючи з мамою повз церкву, яка розташована в Кирилівці. Сміялися, жартували, в руках у мене було дві коробки пахлави. Потім все як у тумані  - я впала в люк з арматурою, палицями, г*мном і сміттям,вибратися з якого неможливо самостійно - не п'яна, а твереза ​​дівчина 29 років", - розповідає Катерина.

За її словами, її мама швидко зателефонувала до швидкої, яка приїхала на місце виклику дуже оперативно. 

"Я не пам'ятаю, як я там перебувала і скільки, але ноги я не відчувала. Віддаю належне швидкій допомозі, яка приїхала блискавично, на ношах мене занесли в карету. Пам'ятаю, що від сильного больового шоку я знепритомніла і мені кололи укол. Що було після, це 7 кіл пекла", - розповідає дівчина.

Вона обурюється, що у курортному селищі у пішій зоні відкриті каналізаційні люки, де ходять туристи, зокрема, маленькі діти.

У лікарні, за 40 км від Кирилівки куди транспортували постраждалу, їй наклали гіпс і встановили діагноз "закритий перелом верхньої тильної сторони стопи".

Катерина збирається позиватися до суду на власника каналізаційного люку, який не подбав, щоб він був закритий кришкою.

Нагадаємо, що Бахмуті Донецької області літня жінка впала у каналізаційний колодязь глибиною 3 м та не могла з нього самостійно вибратись. Її визволяли рятувальники.

Наступна публікація