Wizz Air тимчасово змінить аеропорт у Києві

Wizz Air тимчасово змінить аеропорт у Києві

Фото: lviv1256.com

Протягом 10 днів перевізник відправлятиме свої рейси з “Борисполя”.

Авіакомпанія Wizz Air тимчасово змінить аеропорт відправлення рейсів з Києва - замість аеропорту в Жулянах рейси відлітатимуть з Борисполя.

Як повідомили в авіакомпанії порталу avianews.com, від 2 до 12 вересня поточного року в аеропорту “Київ” ім.Сікорського проводитимуть ремонт злітно-посадкової смуги.

Компанія попереджає, що у зв’язку з ускладненнями, у розкладі рейсів можливі зміни. Всіх пасажирів обіцяють вчасно попереджати. Крім того, якщо пасажир придбав квиток з вильотом з Жулян і не хоче летіти з Борисполя, він може здати свій квиток без штрафів і отримати повне відшкодування вартості квитка, або отримати кредит вартістю 120% від вартості перельоту.

"Хоча закриття аеропорту перебуває поза нашим контролем, Wizz Air приносить щирі вибачення всім пасажирам, рейси яких будуть порушені, за будь-які заподіяні незручності", - додали в лоукості.

Раніше про перенесення рейсів в аеропорт “Бориспіль” через ремонт смуги в Жулянах заявила авіакомпанія Alitalia.

Нагадаємо, аеропорт “Київ” заздалегідь попереджав про терміни проведення реконструкції смуги, на час ремонту перевізникам пропонується літати з “Борисполя”. Злітно-посадкову смугу в Жулянах планують подовжити на 600 м. В авіакомпанії Wizz Air заявляли про можливий відхід з аеропорту "Київ" в зв'язку з оновленням флоту за рахунок Airbus A321 і нездатністю наявної смуги прийняти повітряні судна цього типу. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація