Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Як виживають українські заробітчани в Польщі – сьогодні в програмі "Гроші"

Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:10 на телеканалі "1+1".

Щороку сотні українців виїжджають за кордон на заробітки, де здебільшого тяжко працюють, бо не змогли знайти роботу на батьківщині. Журналістка програми "Гроші" Анна Чайка пішла на експеримент та сама пройшла шлях заробітчанки. Дівчина поїхала до Польщі, де влаштувалася працювати у їдальні. Щодня люди працюють тут по 16 годин, тобто дві зміни, і вибирати тут не доводиться: або так, або додому. Ті ж лічені години, які відводяться на сон та відпочинок, українці проводять у гуртожитку, де крім матраців, немає нічого. Проте цей титанічний труд не є гарантією заслуженої винагороди, адже гроші тут можуть не платити місяцями. Подробиці дивіться у новому випуску програми "Гроші", який вийде сьогодні о 22:10 на телеканалі "1+1".

Також команда "Грошей" розкаже телеглядачам, як їх можуть надурити в обмінниках та продати фальшиву валюту. Як не стати жертвою шахраїв та не опинитися в незручній ситуації під час відпустки чи відрядження за кордон – дивіться о 22:10 на каналі "1+1".

Крім того, журналісти програми "Гроші" спробують розібратися, чим обумовлене підвищення плати на проїзд у громадському транспорті Києва до 8 гривень, а також що у такому разі чекає на регіони.

Про це та інше дізнавайтеся у програмі "Гроші" сьогодні о 22:10 на телеканалі "1+1".
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції