Янукович написав анотацію до антології українського бароко

Літературне багатоманіття відрізняється своєю унікальністю і є невід´ємною частиною нашої історії, написав президент до анотації книжки "Жемчужина причудливой формы".

Президент Віктор Янукович став автором переднього слова до книжки "Жемчужина причудливой формы", яка побачила світ у московському видавництві "Художественная литература", пише "Українська правда".

Як зазначає "Буквоїд", до цієї книжки увійшли найкращі зразки бароко, одного із основних стилів української літератури та мистецтва XVII-XVIII століть.

Це - богословські та філософські трактати, життя святих, драми, вірші, щоденники, котрі, як йдеться у анотації, "красномовно свідчать про складні процеси, які відбувалися в Україні в той період, про процеси, які зачепили основи української нації - від політичної, церковної та інтелектуальної еліти до низів".

Анотація Януковича
Українська правда
"Літературне багатоманіття відрізняється своєю унікальністю і є невід´ємною частиною нашої історії. Безсумнівно - це багатство нації, яке має велике значення для морального та духовного життя країни. Тому перед нами стоїть важливе завдання - відродження, розвиток і примноження духовної спадщини українського народу, задля того, щоб зробити його загальним надбанням світової спільноти", - написав у передньому слові до антології Янукович.

Книжка "Жемчужина причудливой формы" побачила світ за сприяння Міждержавного фонду гуманітарного співробітництва держав-учасників СНД. Загальна редакція та укладання антології Миколи Сулими та Леоніда Ушкалова. Книжка має 672 сторінки.

Читайте також:

Загальна теорія функціонування Януковича

Столичний дельфінарій нагородив себе фальшивою подякою Януковича

Біля резиденції Януковича збудують чоловічий монастир

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: