Янукович написав анотацію до антології українського бароко

Янукович написав анотацію до антології українського бароко

Янукович написав переднє слово до книги про бароко / Фото: President.gov.ua

Літературне багатоманіття відрізняється своєю унікальністю і є невід´ємною частиною нашої історії, написав президент до анотації книжки "Жемчужина причудливой формы".

Президент Віктор Янукович став автором переднього слова до книжки "Жемчужина причудливой формы", яка побачила світ у московському видавництві "Художественная литература", пише "Українська правда".

Як зазначає "Буквоїд", до цієї книжки увійшли найкращі зразки бароко, одного із основних стилів української літератури та мистецтва XVII-XVIII століть.

Це - богословські та філософські трактати, життя святих, драми, вірші, щоденники, котрі, як йдеться у анотації, "красномовно свідчать про складні процеси, які відбувалися в Україні в той період, про процеси, які зачепили основи української нації - від політичної, церковної та інтелектуальної еліти до низів".

Фото: Українська правда
"Літературне багатоманіття відрізняється своєю унікальністю і є невід´ємною частиною нашої історії. Безсумнівно - це багатство нації, яке має велике значення для морального та духовного життя країни. Тому перед нами стоїть важливе завдання - відродження, розвиток і примноження духовної спадщини українського народу, задля того, щоб зробити його загальним надбанням світової спільноти", - написав у передньому слові до антології Янукович.

Книжка "Жемчужина причудливой формы" побачила світ за сприяння Міждержавного фонду гуманітарного співробітництва держав-учасників СНД. Загальна редакція та укладання антології Миколи Сулими та Леоніда Ушкалова. Книжка має 672 сторінки.

Читайте також:

Загальна теорія функціонування Януковича

Столичний дельфінарій нагородив себе фальшивою подякою Януковича

Біля резиденції Януковича збудують чоловічий монастир

Повʼязані теми:

Наступна публікація