Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євробачення-2017 можуть провести одразу в декількох містах України

В Україні є належна інфраструктура після "Євро-2012

Очільник Національної телекомпанії України Зураб Аласанія заявив, що пісенний конкурс "Євробачення" можуть провести одразу в кількох містах України.

Як повідомляє Еспресо.TV, ефірі програми "Ваша Свобода" він заявив, що у держави нема досвіду проведення конкурсу одразу в кількох містах, втім вона має належні структуру та інфраструктуру після "Євро-2012".

"Ми маємо провести національний відбір, два півфінали та фінал конкурсу. Тому існує можливість, поки що на рівні ідеї, провести конкурс в декількох містах, а не тільки в столиці, навіть, не обов'язково в столиці", - наголосив Аласанія.

Фотогалерея Як Джамала йшла до перемоги на конкурсі "Євробачення 2016": фото та відео (10 фото)

Нагадаємо, українська співачка Джамала перемогла в пісенному конкурсі "Євробачення 2016". З сумарною кількістю балів від журі та глядачів вона отримала 534 бали, а ось Росія, від якої виступав Сергій Лазарєв і яким букмекери пророкували перше місце, розмістився на третьому місці з кількістю балів у 491. Друге місце посіла Дамі Їм з Австралії. Вона отримала 511 балів. Джамала презентувала на конкурсі пісню "1944", присвячену трагічній сторінці в житті кримськотатарського народу - депортації, яку організувала окупаційна радянська влада.

Відео Яке українське місто прийматиме "Євробачення-2017"

Завдяки перемозі Джамали, в наступному році конкурс відбудеться в Україні. Міністр культури Швеції Аліс Ба Кунке вже пообіцяла, що Україні допоможуть з проведенням "Євробачення 2017".

Мери п'яти українських міст заявили про бажання прийняти у себе міжнародний пісенний конкурс. На проведення претендують Київ, Одеса, Львів, Дніпропетровськ та Херсон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції