З сайту президента зник розділ про Голодомор – депутат

Відповідного розділу не існує вже два роки.

З офіційного сайту президента України зник розділ про Голодомор, а також інформація про державні символи і дані щодо державних нагород.

Про це повідомив депутат з об'єднання "Народний контроль" Олег Мусій, який подав звернення на ім'я Петра Порошенка з проханням пояснити вилучення розділу.

Розділ зник з сайту ще у червні 2014 року. За словами Мусія, у відповідях на неодноразові звернення громадських активістів повідомлялося, що розділ буде відновлено після переформатування сайту президента.

Депутат зауважив, що 12 червня 2015 року дизайн сайту було повністю змінено, але розділ про Голодомор досі не відновлено.

Також Олег Мусій звернув увагу, що рік тому з сайту президента вилучено розділ про систему державних нагород країни. Попри рішення Комісії державних нагород та геральдики щодо поновлення такого розділу, він так і не з'явився, додав депутат.

Нагадаємо, згідно із соціологічним опитуванням, у 2013 році Голодомор вважали геноцидом 66% українців. Але останні два роки суттєво скоригували погляди українців. 80% опитаних тепер соцслужбою "Рейтинг" вважають, що українців вбивали голодом зумисне. Ну, а тих, хто не вважає радянську владу винною в смерті мільйонів наших співвітчизників, поменшало удвічі: з 25% до 12%.

Остаточну кількість жертв Голодомору п'ять років тому визнав Апеляційний суд Києва. Під час Голодомору-геноциду 1932-1933 років загалом загинули 10 млн 63 тис. осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: