За IP-адресами вирахують всіх, хто "поливав брудом" Оксану Макар

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
За IP-адресами вирахують всіх, хто "поливав брудом" Оксану Макар

18-річну Оксану поховали у весільній сукні із безліччю квітів / Фото: ТСН.ua

Після похорону Оксани Макар активісти пообіцяли вирахувати за всіх, хто поширював неправдиві чутки про дівчину в Інтернеті.

Активісти збираються через IP-адреси вирахувати усіх користувачів, які "поливали брудом" родину жертви миколаївських садистів Оксани Макар.

"Будемо показувати їх людям і виставляти на суд громадськості", - заявив після похорону Оксани активіст громадської групи "Гард-N" Юрій Круцилов, передає кореспондент ТСН.ua.

За його словами, багато інформації, поширеної в Інтернеті про Оксану та її родину – чистої води брехня, яка вигідна "стороні обвинувачених". Зокрема, наголосив він, не відповідають дійсності чутки про те, що батько Оксани – грабіжник, а також що її мати Тетяна Суровицька нібито також "мотала строк" на зоні, поки дитина росла.

18-річна Оксана Макар померла 29 березня після того, як 19 днів боролася в лікарні за своє життя. Дівчина стала жертвою трьох юнаків з Миколаєва, які заманили її на квартиру, зґвалтували, спробували задушити, а потім винесли тіло на будівництво і кинули на багаття.

Історія такої звірячої розправи шокувала всю Україну. Для садистів - яких затримали і які вже зізналися у скоєному – вимагають щонайменше довічного ув'язнення, а то й смертного вироку.

Зараз мучителі дівчини, Максм Присяжнюк, Євген Краснощок і Артем Погосян, утримуються в ізоляторі Миколаєва, проти них порушено кримінальну справу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація