За крок до вироку. Інтерактивна хроніка ув'язнення  Савченко в Росії

Савченко потрапила в полон до бойовиків 17 червня 2014 року.

У середу, 9 березня стало відомо, що вирок у справі полоненої української льотчиці та народного депутата Надії Савченко суд почне оголошувати 21 березня. Під час заключного слова на суді 9 березня Надія показала середній палець: "Хотіли останнє слово? Ось воно".

4 березня Надія Савченко, яку утримують в СІЗО в РФ, оголосила сухе голодування. 10 березня після листа Порошенка українська льотчиця зупинила голодуванняВона наголосила, що вдячна Україні і ніколи не зречеться своєї Батьківщини. "Проти неправди є одна зброя – правда. Я буду боротися так, щоб показати світові, що правда дорожча за життя. Я ніколи не визнаю ні своєї вини, ні російського суду!" - наголосила військова.

Слідчий комітет РФ звинувачує Надію Савченко у нібито пособництві вбивству двох і більше осіб і в незаконному перетині державного кордону. 13 липня офіційний представник СК Володимир Маркін заявив, що Надію Савченко можуть засудити до 25 років ув'язнення. За його словами, із урахуванням зібраних доказів слідчі перекваліфікували дії обвинуваченої, і тепер вона понесе відповідальність не як поплічник, а як співвиконавець вбивства.

Савченко, яка воювала на сході України добровольцем, потрапила в полон до бойовиків 17 червня 2014. Відтоді почалося її життя в неволі та боротьба за право повернутися додому. ТСН.ua згадав крок за кроком, як Надія змагається з путінським режимом вже понад 600 днів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: