Через протести проти будівництва на дитячому майданчику висотки людям арештували квартири

Дата публікації
Перегляди
4444
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Через протести проти будівництва на дитячому майданчику висотки людям арештували квартири

Люди протестують проти забудови їхнього двору

Вражаюче правосуддя продемонстровано в Полтаві.

У Полтаві заарештували квартири 3-х мешканців багатоповерхівки. Такою стала розплата людей за перешкоджання забудовникам нищити дитячий майданчик, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Громадські активісти заблокували роботу будівельників, щоб припинити зведення дому в їхньому дворі та повернути дитячий майданчик, який опинився по той бік будівельного паркану. За ним зникли і дороги, котрими можна під'їхати до сусіднього будинку.

Мешканці багатоповерхівки вважають, що забудовник просто вкрав їхню територію. Заблокувавши проїзд до майданчика машиною з піском, люди призупинили будівництво, але розвиток подій виявився неочікуваним.

"На людей, які приймають більш активну позицію по даній справі, звернулася фірма-забудовник з позовною заявою про стягнення 1 млн 187 тисяч гривень", - розповіла адвокат Олена Панченко.

В активістів заарештували все майно та порушили справу за перешкоджання будівництву.

Забудовники твердять, що будівництво законне, усі документи на руках, а арешт майна – вимушений крок, бо техніка стоїть, а графіки зриваються.

"Зараз ми просто хочемо, щоби люди діяли на законних підставах. Вантажівка вже не один день стоїть перед нашим майданчиком і не дає нам проїхати", - зазначила директор ТОВ "Архімета" Ганна Фоміна.

Попри арешт квартир, люди не збираються припиняти боротьби із забудовником, бо бояться, що зведення висотки з підземною стоянкою призведе до обвалу їхнього дому. В деяких квартирах уже пішли тріщини – і це тільки початок, упевнені люди.

Утім, документи в забудовника таки є, підтверджують і в прокуратурі. Але там вирішили перевірити, чи законно ці дозволи видали.

"Буде дана оцінка законності прийнятих рішень Полтавської міської ради щодо виділення земельних ділянок та надання дозволу на розробку проектної документації", - наголосив заступник прокурора області Дмитро Таран.

Незважаючи на програні суди та арешти квартир, пожильці багатоповерхівки обіцяють виставити живий кордон навколо майданчика та не допустити будівництва.

Кореспондент ТСН Оксана Солодовник

Активісти власними квартирами розплатилися за дитмайданчик

Активісти власними квартирами розплатилися за дитмайданчик

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4444
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація