Заробляти з декрету: топ-10 професій для новоспечених мам

Заробляти з декрету: топ-10 професій для новоспечених мам

Популярними професіями для мам у декреті є блогерка і фотографиня.

Декрет - не завада заробіткам. А карантин - шанс для мам у декреті знайти роботу без відриву від малечі, констатують кар'єрні консультанти. Офіси дедалі частіше перелаштовуються і пропонують дистанційну роботу. ТСН зібрала топ-10 популярних професій для новоспечених мам, які дають можливість заробляти, не виходячи з декрету.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Банківська працівниця до народження дитини - нині дитяча фотографиня в декреті. Ксенія пробує з маленькою Сашею виконати свою роботу. Аби фотосесія відбулася, мама все знімання тримає дівчинку поруч.

Кар'єрна консультантка і сама мама, яка працювала в декреті, Олена Іванчикова радить жінкам не боятися розвиватись і шукати роботу з дому, надто в карантин.

"З карантином тренд на віддалену роботу став більш популярним", - додає вона.

Десятка найпопулярніших серед мам декретних заробітків зазнала змін. Залишилися такі професії як кулінарія, випічка і хенд-мейд, наприклад, виготовлення намист чи прикрас. Популярними є блогерство і фотографія. Дедалі частіше шукають копірайтерів. Заробляють мами на консультаціях, майстер-класах та репетиторстві, і нині це через відеозв'язок. Хороші заробітки в Інтернет-торгівлі та SMM - веденні сторінок у соцмережах.

Міжнародна економістка до декрету, а нині мама, Інна опановує нову професію. Починала пекти для себе, нині вже продає і випікає на замовлення.

До інтерв'ю вона підготувала тортик  у кольорах і брендований для "1+1". Кожен такий витвір - це фантазія, каже мама-кондитерка, під час якої і малюк розвивається, і мама з новим досвідом не втрачає віри в себе.

Відео Декрет - не завада заробіткам: ТСН зібрала 10 популярних професій для новоспечених мам

Декрет - не завада заробіткам. А карантин - шанс для мам у декреті знайти роботу без відриву від малечі - констатують кар'єрні консультанти. Офіси дедалі частіше перелаштовуються і пропонують дистанційну роботу. ТСН зібрала 10 популярних професій для новоспечених мам, які дають можливість заробляти, не виходячи з декрету.

Декрет - не завада заробіткам: ТСН зібрала 10 популярних професій для новоспечених мам

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів