Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналіст "Інтера" прокоментував скандальне листування "МДБ ДНР" з каналом

У Мережі з'явився архів з "листуванням" між журналістами і представником бойовиків.

Журналіст телеканалу "Інтер" Роман Бочкала заперечує, що його "пекельно" карали за слово "терорист" у репортажах про бойовиків, про що йдеться у звіті журналіста Леоніда Муравьова про роботу "Інтера" в "МДБ ДНР".

Про це Бочкала сказав в коментарі ТСН.uа.

Листування Інтерва і бойовиків
Скріншот начебто листування "правіцника Інтера" з Єгоровою з приводу Романа Бочкали.

"Це неправда. Мене ніхто "пекельно" не карав за слово "терорист" у репортажах. Хто такий Леонід Муравйов, навіть не знаю. Якщо це той, кого вислали з країни, то він був на каналі нетривалий час. Його представили консультантом. Сидів, щось писав, майже не спілкувався. Я з ним ніколи не розмовляв. З Машею Столяровою ми, звичайно, спілкувалися, але і вона мене не карала", - сказав журналіст.

Напередодні в Twitter нібито співробітниця "міністерства держбезпеки ДНР" Тетяна Єгорова виклала архів з документами про співпрацю бойовиків з журналістами. Зокрема, там є скріншоти листувань електронною поштою. В одному з таких "листів" російський журналіст Леонід Муравйов пише пояснювальну про те, що кореспондент "Інтера" Роман Бочкала використовував у репортажі слово "терорист" по відношенню до бойовиків. За його словами, Бочкала був за це "пекельно покараний" колишнім шеф-редактором каналу Марією Столяровою і "переведений в новини".

Варто відзначити, що в березні 2015 року телеканал "Інтер" поширив заяву, що не брав на роботу російського журналіста Леоніда Муравйова в якості випускаючого редактора "Подробиць" та "Подробиць тижня". Тоді ж Муравйов був видворений з України співробітниками СБУ за пропагандистські матеріали про конфлікт на Донбасі, йому заборонений в'їзд в Україну на 5 років.

ТСН.uа зараз намагається взяти коментар у Марії Столярової.

Зазначимо, що акаунт Тетяни Єгорової був створений у квітні 2015 року, але це був лише третій твіт "співробітниці МДБ". Архів, який вона виклала у Мережу, містить скріншоти листувань електронною поштою між нею та журналістами. У листуванні нібито обговорюються питання надання акредитації журналістам з України, Австрії, Німеччини, Британії, Франції та інших країн. В деяких листах представники українських каналів нібито обговорюють з Єгоровою майбутні телепередачі.

Нагадаємо, 24 лютого колишню редакторку "Подробностей недели" Марію Столярову після скандалу з сюжетом про Небесну Сотню видворили з України під супроводом СБУ. Раніше у середу "Інтер" повідомив про звільнення Столярової "за згодою сторін". Столярова опинилась у центрі скандалу після того, як вилаялась під час включення з Майдану, де відбувалось вшанування героїв Небесної сотні. Після цього Нацрада телерадіо та СБУ заявили, що проведуть перевірку заяв Столярової, яка, крім того, зробила у соцмережах низку одіозних заяв.

Відео Шеф-редакторку програми "Подробиці тижня" депортували з України

Залиште свій коментар

Вибір редакції