Журналісти дізналися про місце, звідки могли вбити Шеремета

Ідеальним для злочинців є закинутий будинок неподалік місця загибелі журналіста.

Слідство у справі про вбивство Павла Шеремета взялося вивчати сусідній з місцем трагедії будинок. Правоохоронці підозрюють, саме в ньому міг перебувати злочинець, який 20 липня дистанційно підірвав машину, за кермом якої був журналіст, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Закинутий будинок за будівельним парканом розташований на вулиці Івана Франка, 17. Правоохоронці одразу звернули на нього увагу, бо він дуже вигідно розташований для злочинців. Територія не охороняється. Вона безлюдна, огороджена, тому там можна лишатися непоміченим. Разом із тим, на неї зовсім нескладно потрапити через дірки в паркані. А з верхніх поверхів будівлі чудово проглядаються і місце нічної парковки машини, звідки вирушив Шеремет, і місце, де машина вибухнула.

ВідеоПравоохоронці натрапили на нову зачіпку у розслідуванні справи Шеремета

Однак слідчі дії в цій споруді могли бути ефективними лише в тому разі, якщо проводилися невдовзі після злочину. З часом будь-які сліди могли банально затоптати люди, котрі сюди потрапляли – безхатченки, підлітки тощо. Крім того, слідство продовжує вивчати поведінку людей поблизу місця вибуху та встановлювати особи перехожих. Оскільки кілька з них виглядали дивно: рухалися незрозумілими траєкторіями та довго чекали чогось на перехресті, де сталося вбивство.

Як повідомлялося, нещодавно генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про серйозний прогрес у розслідуванні обставин смерті Шеремета. А журналісти оприлюднили нове відео, на якому зафіксовані можливі вбивці.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Залиште свій коментар

Наступна публікація