ЗМІ: Кияни масово встановлюють собі вдома золоті унітази

ЗМІ: Кияни масово встановлюють собі вдома золоті унітази

Золотий унітаз став справжнім трендом серед киян / Фото: ihatethemedia

І що найдивніше - полюбили таку розкіш не тільки зірки або мільйонери, але й представники середнього класу.

Послуги по позолоті сантехніки пропонують у столиці все частіше - зараз за розкішшю женуться не тільки багаті, але із середнім достатком.

Як пише газета "Сьогодні", позолотити унітаз коштує нині близько однієї тисячі доларів.

В одній з фірм обіцяють позолотити айфони, аксесуари, сантехніку, автомобільні емблеми:

"Золочення деталей будь-яких розмірів - від запальнички до унітазу і дверей ліфта", - зазивають клієнтів на одному із сайтів.

Проте в розмові автор уточнює: позолотити кераміку, з якої найчастіше роблять унітази, неможливо. Золото до такого матеріалу не візьметься:

"Потрібно купувати унітаз із металу. Наприклад, один наш клієнт, якому ми надавали послуги з золочення, купував його в Німеччині. Якщо матеріал підходить, коштує це до тисячі долларів. Та ціна залежить від площі. У середньому робота займе п'ять днів", - розповів нам автор оголошення Віталій.

Є і незручності:

"Позолочену сантехніку не можна чистити звичайними миючими засобами - хімічні речовини можуть її "з'їсти". Ми обов'язково розповідаємо докладно своїм клієнтам про правила догляду. Хоча бували й курйози. Господар одного котеджу позолотив сантехніку і джакузі. А через якийсь час у нього змінилася покоївка, якій ніхто не повідомив, як правильно доглядати за такими виробами. Ну вона і "постаралася на славу", - говорить Віталій.

Варто відзначити, що моду на сантехніку із золота ввели українські зірки. Наприклад, у співачки Камалії в будинку позолочені крани:

"Таку сантехніку купити просто, хоч вона дорога. Але скажу вам, це дуже непрактична річ. Якщо її невміло використовувати, то з часом вона витирається, тьмяніє. Зараз багато людей використовують сантехніку під золото - і політики, і зірки", - розповіла мама Камалії Інна Петрівна.

Не так давно дружина футболіста Ярослава Ракицького зізналася на одному з телеканалів у тому, що в них у квартирі встановлена золота ванна.

У тренді й наречена майора Мельниченка Наталія Розинська. У її ванній кімнаті встановлений позолочений кран умивальника у вигляді лебедя, прикрашений каменями Swarovski, позолочена дзеркальна рама, підвіски і рушникосушки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація