ЗМІ: на підприємствах Ахметова людей погрозами примушують вступати до ПР

ЗМІ: на підприємствах Ахметова людей погрозами примушують вступати до ПР

Ілюстрація

Як заявляє Рада громадських організацій Маріуполя, працівників масово, де вмовляннями, а де і погрозами втрати робочого місця, змушують вступати до лав Партії регіонів.

На маріупольських меткомбінатах ім. Ілліча і "Азовсталь" людей змушують вступати до лав Партії регіонів. Про це пише "Остров" з посиланням на Раду громадських організацій Маріуполя (РГОМ), яка розглядала це питання на своєму екстреному засіданні 17 жовтня.

"Вчора, незалежні, позапартійні громадські організації м. Маріуполя, які представляють організації чорнобильців, афганців, опозиційного об'єднання "РГОМ" та багатьох інших, екстрено зібрали своїх активістів на розширене засідання. Головне питання на порядку денному: "Примушування до вступу у Партію регіонів", - повідомляють у Раді.

Представники громадських організацій міста зазначили, що, за наявною інформацією, на підприємствах, "які належать олігархічній верхівці правлячої нині партії, працівників цих підприємств масово, де вмовляннями, а де і погрозами втрати робочого місця, змушують вступати до лав Партії регіонів".

"Працівникам роздають готові бланки заяви на вступ, підписуючи які людина погоджується з усіма умовами вступу, зокрема на відрахування членських внесків", - йдеться в заяві організації.

У документі також вказується, що до представників незалежних громадських організацій зверталися працівники ММК Ілліча і комбінату "Азовсталь", "яких змушують вступати до лав ПР під загрозою звільнення. Або заявляють, що, в разі непокори, не продовжать контракт після його завершення".

Представники громадських організацій вважають, що таким чином Партія регіонів хоче встановити тотальний контроль над людьми і фактично покласти на їхні плечі утримання партії, оскільки людям доведеться платити членські внески.

Читайте також:

У ПР не знають, як змусити Ахметова ходити до Верховної ради

Палити прапори регіоналів непатріотично

Литвин: олюднення Партії регіонів піде на користь країні

Повʼязані теми:

Наступна публікація