Мельниченко втік, бо голос Януковича обіцяв його "закопати"

Мельниченко втік, бо голос Януковича обіцяв його "закопати"

Микола Мельниченко

Мельниченко вирішив залишити Україну після того, як дізнався про план його фізичної ліквідації.

Колишній майор Державної охорони Микола Мельниченко прийняв рішення покинути Україну після того, як дізнався про існування плану з його фізичної ліквідації.

"Ще у травні мені сказали, що є план з фізичної ліквідації Мельниченка і я тут же повідомив про це Генпрокуратуру, але навіть після цього мені було сказано, що намічений план буде реалізований", - заявив він.

"Але останньою краплею стала розмова, яку мені дали послухати люди, пов'язані зі спецслужбами, імена яких я зараз називати не буду. На записі два голоси, схожі на голоси спікера парламенту Володимира Литвина і президента України Віктора Януковича, спілкуючись між собою, сказали на мою адресу фразу "Я його урою", - заявив Мельниченко.

При цьому екс-майор уточнив, що голос, який сказав "Я його урою", був схожий на голос президента України.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Мельниченка оголосили у міждержавний розшук за зраду.

11 жовтня адвокат Мельниченка Микола Неділько заявив, що його підзахисний перебуває за кордоном. Такий крок екс-співробітника президентської охорони Неділько пояснив тим, що в Україні є реальна загроза його життю.

13 жовтня стало відомо, що Мельниченко поїхав з України до США. Також генпрокурор Віктор Пшонка повідомив, що СБУ оголосила в розшук Миколу Мельниченка 23 вересня. При цьому генпрокурор Віктор Пшонка не повідомив, чи мова йде про розшук Мельниченка на території України чи про міжнародний розшук.

Як пояснив адвокат екс-охоронця Кучми Павло Сичов, слова Генпрокурора "брехливі, так як не могла людина викликатись повісткою на допит, якщо вона на той час уже перебувала у розшуку (постанова від 23 вересня)".

Читайте також:

Мельниченко втік від СБУ до США

Мельниченко пояснив втечу з України: що, сидіти і чекати, поки тебе вб'ють?

Адвокат: Мельниченко дізнався, що його хочуть прибрати, і заліг на дно

Пшонка набрехав за підписку про невиїзд Мельниченка - aдвокат

Повʼязані теми:

Наступна публікація