Знижені ціни на готелі не привабили фанатів Євро-2012

Дата публікації
Перегляди
3237
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Знижені ціни на готелі не привабили фанатів Євро-2012

Готельєри знизили ціни на номери на час Євро-2012

У молодіжній туристичній асоціації вважають, що занадто пізно знизили ціни.

Ціни на готельні номери під час Євро-2012 знизились, а очікування українських готельєрів не виправдалися, повідомляє ТСН.

Як свідчать системи онлайн-бронювання, половина готельних номерів на Євро залишаться порожніми. Дах над головою у Києві можна знайти навіть на день фіналу і за цілком пристойними цінами.

У червні готелі правлять за номер 70-80 євро. Хостели готові надати ліжко-місце за 15-20 євро. У дні матчів, звісно, дорожче, однак захмарних чисел із чотирма нулями немає.

В оргкомітеті із підготовки чемпіонату переконують, що українські ціни тримаються на рівні польських.

"Всі, хто бажає прибути в Україну, можуть це зробити і знайти житло відповідної категорії і відповідної цінової політики", - запевнив директор турніру Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський.

Читайте: Англійці не хочуть їхати на Євро-2012 через українських хуліганів та міліцію

Задоволені чиновники і тим, як іноземці бронюють готелі. У Донецьку порожні - лише 16% номерів. Не гірше готелі продаються у Львові і Харкові. Однак якщо відкинути відсотки і рахувати туристів, то ситуація матиме не такий радісний вигляд.

Заброньовано всього на сьогодні 25-27 тисяч місць в готелях по всій Україні, повідомив президент молодіжної туристичної асоціації Олександр Файнін, який впевнений, що це - провал для українських готельєрів. Занадто пізно знизили ціни.

Якщо додати ще наметові табори та взяти до уваги, що немає звітності, скільки номерів забронювали у готелях, то нарахувати можна ще 100 тисяч. Але це аж ніяк не бажані півтора мільйона, яких чекали на початку підготовки. І навіть не вісімсот тисяч, яких сподіваються побачити експерти з УЄФА.

Ціни на готельні номери під час Євро-2012 знизилась

Ціни на готельні номери під час Євро-2012 знизилась

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3237
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація