В Іркутську водій переплутав "газ" із "тормозом" і врізався у автомийку
Хотів помити авто, натомість мало не вбив людину. В Іркутську, заїжджаючи на автомийку, чоловік мабуть сплутав педалі та рвонув просто на працівника. Автомобіль притис бідолаху до стіни й зламав йому обидві ноги. Як з’ясувалося, водій 65 років був напідпитку. Повні випуски дивіться на 1+1 video