Янукович заліпив Тігіпку ляпаса за провал кампанії 2004 року

Дата публікації
Перегляди
29к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович заліпив Тігіпку ляпаса за провал кампанії 2004 року

Тігіпко будував кар'єру політичного пристосуванця

Політик має шикарний маєток у Старих Петрівцях під Києвом, але не переймається проблемами села.

Конкуренти та найближче оточення називають Сергія Тігіпка не інакше як пристосуванець, йдеться у сюжеті ТСН.Марафон. За свою кар'єру політик встиг попрацювати зі всіма основними політичними силами, проте не все проходило легко: одного разу він отримав ляпаса від Віктора Януковича.

Зараз кандидат у президенти і донедавна один із лідерів Партії регіонів завжди носить стильне вбрання на кілька тисяч доларів, має офіційний дохід у 263 млн грн та маєток під Києвом із височенним парканом довкола.

А тим часом до села Старі Петрівці, де розташований будинок Тігіпка, веде розбита дорога. Його сусіди кажуть, що проблемами їхнього села політик не надто переймається. Працівники Тігіпка говорять про його своєрідну щедрість: "Він любить: заробив - отримав. На шару - вибачайте".

У рідному селі Тігіпка Драгонешти, що у Молдові, прізвище політика відоме. Там він провчився кілька класів. Потім його родина переїхала до сусіднього села - Ніколаєвки. Хата, де виріс український політик, тепер у бур'янах. Із цим селом Тігіпка зараз пов'язує хіба що кладовище, де похований батько Сергія Леонідовича, якого, виявляється, звати Леонтій.

Найближче оточення вважає Тігіпка пристосуванцем

Найближче оточення вважає Тігіпка пристосуванцем

Сільська вчителька Пелагея Кушнір - тітка Тігіпка - пояснила бюрократичну помилку в прізвищі та по-батькові племінника безграмотністю чиновників.

Пелагея - єдина родичка Тігіпка, що лишилася жити в цьому селі. Своїм небожем вона пишається, але спілкуватися соромиться. Востаннє українського політика бачила вісім років тому.

Попри молдовське коріння, свою політичну кар'єру Тігіпко збудував в Україні. Наприкінці 80-х він був активним комсомольським керівником у Дніпропетровську. Так познайомився з Леонідом Кучмою та іншими дніпропетровськими політиками. Згодом став віце-прем'єром в уряді Лазаренка, міністром економіки в кучмівському уряді Ющенка. Першого разу з Януковичем Тігіпко попрацював не дуже вдало. Говорять, що навіть отримав ляпаса за провальну виборчу кампанію 2004 року.

"Він спустився з трапа, Янукович, Тігіпко підійшов - про що вони говорили з Тігіпком, ніхто не чув, - і взяв Тігіпка, і по фізіономії вдарив. Ось він Тігіпку, як кажуть, так віддячив. Про це не писали, і ось зараз я можу про це говорити", - розповів викладач Тігіпка Геннадій Кірія.

Після цього Тігіпко певний час не з'являвся на людях. А коли нарешті з'явився, то представив публіці нову дружину Вікторію. Колишній - залишив медичну клініку. Із Вікторією він виховує трьох спільних дітей - Тимофія, Асю та Леонтія - і доньку від першого шлюбу Ганну. На людях дружина Тігіпка називає його Сергієм Леонідовичем, бо дуже поважає. І переконує, що вдома все інакше: "Є у нас певні навіть імена для один одного. Тільки для нас".

Прізвище Тігіпка завжди згадувалось, коли мова заходила про кандидатуру нового прем'єра. Проте дотягнутися до неї він так і не зміг. Уже вдруге він не може задовольнити і свої президентські амбіції.

Нагадаємо, Тігіпко запевняє, що визнає будь-який результат виборів. За словами кандидата в президенти, на Донбасі вибори не відбулися.

Наступна публікація