Україна не прогинатиметься під безпідставні прохання ОБСЄ і ООН - Дещиця

Дата публікації
Перегляди
6620
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна не прогинатиметься під безпідставні прохання ОБСЄ і ООН - Дещиця

Дещиця говорив про Порошенко та реакцію на дії Росії

Голова МЗС зауважив, що не всі дії Росії потребують реакції українського дипломатичного відомства.

Сьогоднішні вибори покажуть, що український народ виборов свою свободу, підтвердив своє бажання жити в європейській країні.

Таку думку висловив голова МЗС Андрій Дещиця в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.Марафон.

"Ми вже отримали перші оцінки цих виборів. І практично всі вони підтверджують те, що вибори відбулися у демократичний спосіб", - сказав Дещиця.

На питання, чи створює ймовірний майбутній президент Порошенко під себе пул урядовців. Дещиця зауважив: "Я думаю, що він є державником і серйозним політиком, то такі переговори має проводити, бо повинен думати про своїх людей і свою команду".

Відповідаючи на питання, чому відпустили терористів, які прикривалися посвідченнями журналістів російського каналу LifeNews, Дещиця зауважив, що Україна не могла не відреагувати на прохання, які надходять з боку ОБСЄ і ООН.

Але при цьому він заявив, що "ми не можемо прогинатися, або вислуховувати ці прохання, якщо вони є безпідставними". "Але ми мусимо оцінювати реальну ситуацію і виступати з позиції, яка є перш за все в інтересах держави", - наголосив дипломат.

Крім того, він заявив, що Україна не визнає бандитських утворень на Сході, так звані ДНР і ЛНР, одна з яких вже заявила про відриття "посольства" у Москві на базі ЛДПР. Дещиця наголосив, що це неофіційно та не потребує реакції МЗС: "Ми не збираємося реагувати на їхні дії або заяви, бо тим самим ми придаємо їм більше уваги. Вони просто злочинці і до них потрібно так ставитися".

На зауваження про те, що Росія прихищає українських бойовиків Дещиця сказав: "Те, що робить Росія, не завжди потребує реагування".

Україна чекає від Росії визнання виборів – Дещиця

Україна чекає від Росії визнання виборів – Дещиця
Наступна публікація