Як партії можуть розподілити крісла в Раді. Інфографіка

Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Як партії можуть розподілити крісла в Раді. Інфографіка

Фото: ТСН.ua

Найбільша кількість крісел, згідно з даними екзит-полів, дістанеться Блоку Порошенка.

Редакція ТСН, ґрунтуючись на остаточних даних екзит-полів, підрахувала приблизну кількість крісел, у які сядуть представники партій, що подолали прохідний 5-відсотковий бар'єр, не включаючи самовисуванців та мажоритарників.

Як можуть розсістися політсили. / Фото: ТСН.ua
Відтак, згідно з попередніми розрахунками, Блок Петра Порошенка - лідера перегонів - отримає приблизно 65. Друге місце - у "Народного фронту" - 58 крісел. Третій результат - в об'єднання "Самопоміч" - 33 крісла.

Четверті за кількістю посадкових місць - радикали Олега Ляшка, і їхніх крісел може бути 19. Далі - "Опозиційний блок" і 18 крісел. Шості - представники "Свободи" - 16 місць. І в "Батьківщини" - також 16.

Як можуть розсістися політсили разом із самовисуванцями та мажоритарниками. / Фото: ТСН.ua
Водночас, якщо уявити, як розподіляться крісла, якщо до вже розсаджених партійців підсядуть їхні мажоритарні однодумці з тих самих партій плюс самовисуванці, тоді у Блоку Порошенка буде 142 місця, у "Народного фронту" - 93. "Самопоміч" отримає 34 посадкових місця.

Прибічники Ляшка - 20 крісел. 31-не крісло відійде "Опозиційному блоку", "Батьківщині" - 27 крісел. "Свобода" - отримає 25 місць. А самовисуванці отримають 51-е крісло. Проте, під чиї прапори розійдуться вони, наразі не відомо.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
23к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація