Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські лікарні мають стати інклюзивними

Українські лікарні мають стати інклюзивними

Лікарні в Україні мають стати доступними для людей з інвалідністю.

Українські лікарні будуватимуть за європейськими стандартами. Про це розповіли у Мінрегіонбуді, розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Там планують внести відповідні зміни в державні будівельні норми. Планують зробити всі лікарні доступними для людей з інвалідністю.

Це означає, що всі нові та реконструйовані лікарні, клініки, поліклініки та інші медичні заклади мають обов’язково стати інклюзивними. Окрім того, мають переглянути й інші норми - насамперед щодо місткості лікарняних палат та комфорту.

Нагадаємо, 20 березня повідомлялося, що Мінрегіонбуд планує внести зміни у державні будівельні норми. Пропонують обов’язково проектувати ліфти у житлових будинках заввишки чотири і більше поверхів або з умовною висотою вище 11 метрів 200 сантиметрів. Чинні норми передбачають ліфт у п'ятиповерхівках та вищих будівлях.

Відео У Харкові сусіди не дають паралімпійці встановити пандус біля будинку

В Харкові розгорівся скандал через встановлення пандуса біля під'їзду будинку. Сусіди фактично зацькували Ганну Пашкову - учасницю параолімпійської збірної та призерку чемпіонату світу з фехтування. Громадська організація виділила кошти на встановлення пандуса. Але коли почалися роботи, Ганна наштовхнулася на шалений спротив сусідів. Її навіть звинуватили в тому, що встановленням пандусу - вона знизить ціни на інші квартири в будинку. Спортсменка зафільмувала агресивних сусідів на відео і виклала його у соцмережі.

У Харкові сусіди не дають паралімпійці встановити пандус біля будинку

Залиште свій коментар

Вибір редакції