Сумісність знаків зодіаку: стихія землі

Сумісність знаків зодіаку: стихія землі

Фото: pixabay.com

Дізнавшись лише знак зодіаку чи стихію вашого партнера чи співрозмовника, ви можете чимало дізнатися про його особистість та характер.

Астрологія з’явилася на світ чимало тисяч років тому, але вона і зараз допомагає людям знаходити "другу половинку". Важливим ключем для гармонійних стосунків є сумність людей не лише за знаками зодіаку, але й за стихіями, яких в астрологічному вченні виділяють чотири — це вода, вогонь, повітря та земля. Оскільки про сумісність у межах трьох перших стихій ми вже писали, то сьогоднішня наша розповідь — про стихію землі та її представників.

Передовсім зауважимо, що до стихії землі належать три знаки зодіаку — це Козоріг, Тілець та Діва, які тісно пов’язані з матеріальним світом. Саме земля дозволяє постійному Тільцю отримувати задоволення від повсякденних справ, а непостійній Діві — прагнути до порядку, а кардинальному Козорогу — турбуватися про свій статус. Додамо, що "земні" знаки зодіаку Козоріг, Тілець та Діва перебувають під управлінням відповідно Сатурна, Венери та Меркурія.

"Земляні" знаки зодіаку володіють великим почуттям обов’язку, відповідальністю та серйозним ставленням до життя. Ви досить серйозно зв’язані з реальністю, практичні у житті та досить вперті. Для представника цієї стихії важливі такі речі як власна оселя та клаптик землі.

Якщо ви самі належите до земляних знаків зодіаку, то ця енергія говорить про вас як про впевненого у собі та надійну людину. Ось ще кілька слів, які характеризують представників стихії Землі — практичність, методичність, матеріалізм, акуратність, приземленість, терплячість, надійність, реалізм, працьовитість та меланхолійність. Люди землі схильні до формулювання конкретних завдань та розв’язання цілей, які поставлені перед ними. Також представники стихії землі унормовують своє життя так, щоб воно було комфортним і радіють, коли отримають різноманітні життєві задоволення.

Як же ж Козоріг, Тілець та Діва поєднуються з іншими знаками зодіаку. Найкраще ці знаки поєднуються із представниками стихії Води, тобто, з Рибами, Раками та Скорпіонами. оскільки вони допоможуть "землянам" розвинути терпимість до інших людей та трішки розбурхати почуття, які представники стихії землі часто ховають під товстою шкірою.

Разом з тим "земляні" знаки зодіаку так само комфортно відчуватимуть себе поруч з такими ж представниками стихії землі. Щоправда, якщо говорити про засилля астрологічної землі у стосунках, то тут важливо не переборщити. Якщо цієї стихії буде забагато, то у спілкуванні з іншими це може вилитися у впертість, агресію, надлишок самовпевненості, консерватизм, черствість та навіть замкнутість.

Стосунки з представниками знаків землі можна назвати цілком стабільними, але пам’ятайте, що за цією стабільністю може приховуватися і ризик застою.

Але може бути й недостатня кількість земної енергії у стосунках. Ви можете бути непрактичними, приміром, часто змінюєте роботу, не вмієте правильно розпоряджатися грішми чи навести вдома порядок чи банально поприбирати. Якщо ви вже ж прагнете до безпеки та стабільності, а також прагнете розвинути у собі ділові риси характеру, то варто звернути увагу на представників знаків стихії вогню — Овнів, Левів та Стрільців, які допоможуть вам усе це здійснити в стосунках.

Читайте також: Гороскоп кохання на серпень 2020 року

Повʼязані теми:

Наступна публікація