84 іноземців притягнули до відповідальності за службу в лавах бойовиків - ГПУ

В складі збройного формування бойовиків "Призрак" терористичної організації "ЛНР" під егідою проросійської організації "United Continentale" воюють іноземці-найманці.

За вчинення злочинів проти нацбезпеки України і її територіальної цілісності Головною військовою прокуратурою, СБУ, Нацполіцією притягнуті до кримінальної відповідальності 84 іноземця, з них 64 громадянина РФ.

Про це інформує ГПУ.

Головна військова прокуратура здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ведення владою РФ війни проти України. З 2014 року в складі збройного формування бойовиків "Призрак" терористичної організації "ЛНР" під егідою проросійської організації "United Continentale" воюють іноземці-найманці.

ВідеоУкраїнські спецслужби затримали друга вбитих бойовиків "Гіві" та "Мотороли"

В ході досудового розслідування встановлено особи іноземців-найманців з організації "United Continentale", які з липня 2014 року воюють на боці бойовиків. Вони систематично проходять військову підготовку на тренувальних базах в Ростові-на-Дону.

Нині триває збір доказів їх протиправної діяльності на території України.

Нагадаємо, раніше журналіст Андрій Цаплієнко розповів про агента "Зиму" ("Гравера") Ігоря Ткаченка, який збирався вербувати в Одесі офіцерів СБУ. Його також вдалося затримати контррозвідникам СБУ.

Залиште свій коментар