Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовик Захарченко закликав "збирати Україну заново"

Очільник бойовиків заявив про це під час онлайн-конференції із мешканцями Харківщини

У "ДНР" заявили, що українцям слід формувати Україну заново, визнаючи мешканців інших регіонів. Про це заявив ватажок "ДНР" Олександр Захарченко під час онлайн-конференції із мешканцями Харківської області.

При цьому, як пише "ДАН", Захарченко заявив, що війна в Україну спровокована політиками.

"Мені здається, що ви повинні спростувати цю брехню про однакову Україну, і визнати її різноманітність, почати збирати країну заново з іншими регіонами, визнаючи право кожного залишатися самим собою: зі своїми традиціями, мовними і культурними перевагами, і навіть зі своєю політикою пам'яті", - заявив бойовик.

При цьому, ватажок терористів вважає, що українцями маніпулюють, використовуючи гасло "за єдину Україну".

У гаслі "за єдину Україну" відбувається підміна понять, — сказав керівник "держави". — Вас намагаються переконати, що йдеться про "єдину" Україну як про "однакову" Україну. А це брехня, брехня шкідлива. Україна – різна, і в цьому її потенційний ресурс. Але політики за 25 років перетворили ресурс на проблему, а тепер і на причину війни", - заявив він.

Нагадаємо, ватажок так званої "ЛНР" Ігор Плотницький перед самопроголошеними "міністрами" назвав окуповану бойовиками територію Луганщини "банановою республікою". Очільник терористів заявив про те, що інвестиції окупованим територіям "не світять".

Помічник Путіна, Владисла Сурков заявив, що ватажки "ДНР" і "ЛНР" Олександр Захарченко та Ігор Плотницький продовжать очолювати окуповані райони Донецької і Луганської областей. Термін їхніх повноважень закінчується лише в 2018 році. До закінчення цього строку вони точно працюватимуть. Ба більше, згідно з даними соціологічних опитувань, чинні "глави" "ДНР" і "ЛНР" очевидно можуть поставити питання про переобрання на другий термін".

Залиште свій коментар

Вибір редакції