Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ДНР" ввели санкції проти Порошенка, Курченка та Коломойського

Відсьогодні запрацював "чорний список" бойовиків, до якого потрапив президент України.

У "ДНР" відсьогодні, 2 грудня, набули чинності "санкції" проти українських бізнесменів і підконтрольних їм юридичних і фізичних осіб.

Про це повідомляє сепаратистський сайт ДАН.

Як ідеться у "законі", об'єктами спеціальних економічних та інших санкцій можуть бути: іноземні держави; юридичні та фізичні особи - нерезиденти; суб'єкти терористичної або екстремістської діяльності; юридичні та фізичні особи, прямо або побічно підконтрольні перерахованим видам суб'єктів.

До того ж, під "санкції" можуть потрапити також фізичні та юридичні особи, які не афілійовані з зазначеними особами, але підтримують із ними ділові, економічні та інші відносини в порушення встановлених обмежень.

У числі "санкцій" - блокування рахунків, заборона ведення економічної діяльності на території "ДНР", обмеження ввезення та вивезення вантажів та інші заходи.

Зокрема, під "санкції" бойовиків потрапили президент України Петро Порошенко, глава адміністрації президента Борис Ложкін, бізнесмени Ігор Коломойський і Сергій Курченко.

Нагадаємо, раніше ватажок "ДНР" Захарченко пояснив, навіщо ввів "санкції". За його словами, у "ДНР" почали боротьбу з олігархами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції