Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики "ЛНР" передали Україні 60 ув’язнених на окупованому Донбасі

За п’ять років з окупованих територій було переміщено 454 в’язні.

У місті Щастя на Луганщині біля лінії розмежування бойовики "ЛНР" передали Україні 60 ув’язнених, які відбували покарання на окупованому Донбасі.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише уповноважена ВР з прав людини Людмила Денісова.

"Знову я на мосту у Щасті. Забрала 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини", - заявила вона.

За словами Денісової, за останні шість місяців бойовики "ЛНР" передали Україні 255 засуджених. Всього ж за п’ять років Україна перемістила на підконтрольні території 454 засуджених з окупованого Донбасу.

Знову я на мосту у Щасті. Забрала 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та...

Опубліковано Людмилою Денісовою Пʼятниця, 24 травня 2019 р.

Нагадаємо, 20 березня бойовики "ЛНР" передали на підконтрольну українському уряду територію 60 ув’язнених. За даними Денісової, серед них було четверо осіб, зокрема, жінки, які перебували понад 9 років у пенітенціарних закладах на окупованій території Луганської області без рішення суду.

Відео Бойовики блокують будівництво зруйнованого мосту в Станиці Луганській

Будівництво дороги на КПВВ "Станиця Луганська" готові розпочати з підконтрольного Україні боку. Десятки одиниць техніки вже заїхали з Рівненщини на передову. Нині люди перетинають кордон пішки по геть зруйнованій місцевості. Для інвалідів, батьків з колясками - це вкрай важко.  

Бойовики блокують будівництво зруйнованого мосту в Станиці Луганській

Залиште свій коментар

Вибір редакції