Через бойові дії знеструмлено Авдіївський коксохімічний завод

У місті відсутня електрика, а через знеструмлення Донецької фільтрувальної станції обмежена подача води.

Сьогодні вночі, 20 липня, в результаті бойових дій були пошкоджені два високовольтних введення, що живлять Авдіївський коксохімічний завод Групи Метінвест.

Про це як повідомили у прес-центрі фінансової-промислової групи Систем Кепітал Менеджмент.

"Зараз за рахунок власної генерації (в роботі два промислових генератора) перший і другий коксовий цеху забезпечені електроенергією і знаходяться на мінімальному рівні виробництва. Третій і четвертий цеху в екстреному порядку переводяться в режим консервації", - йдеться в повідомленні.

Як повідомили у відомстві, останні кілька місяців Авдіївський коксохімічний завод отримував електроенергію від двох високовольтних ліній з чотирьох необхідних.

Зараз бригада енергетиків заводу і фахівців ДТЕК намагаються домовитися з військовими про надання зеленого коридору для виконання ремонтно-відновлювальних робіт.

У прес-центрі відзначили, що сформована ситуація різко позначилася на Авдіївці. В місті відсутня електрика. Через знеструмлення Донецької фільтрувальної станції обмежена подача води.

Нагадаємо, з початку ведення бойових дій АКХЗ зупиняється вже 13-й раз. Підприємство неодноразово було піддано масованому обстрілу. На території АКХЗ розірвалося понад 320 снарядів, дев'ять працівників заводу загинули, понад 50 людей отримали поранення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: