Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через обстріли бойовиків на Донеччині без води можуть залишитися понад мільйон людей

Терористи пошкодили систему охолодження одного з двох трансформаторів, призначених для електроживлення станції.

Внаслідок обстрілу бойовиками насосної станції 1-го підйому Південно-Донецького водопроводу 49 населених пунктів Донецької області можуть залишитися без водопостачання.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Обстріл було зафіксовано 26 січня. Терористи пошкодили систему охолодження одного з двох трансформаторів, призначених для електроживлення станції. Це призвело до критичного зниження 50% надійності об’єкта в загалом. Як наслідок, найменший збій у роботі системи електрозабезпечення може стати причиною повної зупинки насосної станції.

«Під загрозою припинення водопостачання опиниться населення всього південно-західного напрямку Донецької області, а саме: Волноваський, Красноармійський, Добропільський райони, міста Донецьк (Куйбишевський, Кіровський, Петровський, Ленінський райони), Авдіївка, Маріуполь, Волноваха, Красноармійськ, Докучаєвськ та інші міста і селища (усього 49 населених пунктів) з населенням більше 1,3 млн. осіб», - йдеться у повідомленні.

Українською стороною СЦКК скоординовано проведення фахівцями комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу»» необхідних ремонтно-відновлювальних робіт та отримано гарантії безпеки від Збройних Сил України. Проте, проведення ремонту неможливе без надання гарантій безпеки на час зазначених робіт з боку ОРДО. Відповідні запити, за сприяння СММ ОБСЄ, підприємством направлялись двічі: 26 січня та 30 січня поточного року. Однак на запити відповіді від ОРДО не надходило.

Нагадаємо, протягом неділі, 4 лютого, у зоні АТО на Донбасі бойовики п'ять разів порушили домовленості про перемир'я та вели вогонь із забороненої Мінськими угодами зброї. Унаслідок цих злочинних дій поранень зазнали двоє українських захисників, ще один – отримав бойове травмування. Військовослужбовцям надано необхідний обсяг медичної допомоги. Лікарі кваліфікують стан їхнього здоров’я як задовільний. 

ВідеоЗСУ звільнили з кінця 2017 року п'ять населених пунктів на Донбасі

Новоолександрівка була "сірою зоною" в яку заходили і бойовики, і українська розвідка. Але бійці ЗСУ вирішили скористатись поганою погодою та взяли село під свій контроль. Наступною ціллю стало сусіднє село, Катеринівка. Бойовики відступили, але з утратою не змирилися: збільшили кількість та силу обстрілів.

ЗСУ звільнили з кінця 2017 року п'ять населених пунктів на Донбасі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції