Дрони мають поставити на озброєння. 

На полігоні Гончарівське Чернігівської області за участю секретаря РНБО Олександра Турчинова відбулися випробування безпілотника ударної дії. Про це повідомляє прес-служба Ради нацбезпеки та оборони.

Виробництво якісних безпілотних літальних апаратів бойового застосування було одним із завдань, яке ставили українському оборонно-промисловому комплексу.

"Розвідувально-ударний комплекс "Сокіл", який ми сьогодні випробували, складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин, тому він здатний знаходити та точно вражати цілі, використовуючи, залежно від завдань, боєприпаси фугасної, осколково-фугасної та термобаричної дії" - відзначив Турчинов, додавши, що сьогоднішні випробування відбувались у надзвичайно складних метеоумовах: "Пориви вітру були 14-17 метрів на секунду", - наголосив Турчинов.

Попри такі проблеми все завдання були виконані, а цілі – вражені.

За словами Секретаря РНБО новий безпілотник - "продукт успішної кооперації українського підприємства "Чезара" з польськими партнерами".

"Випробування відбулися успішно, продемонстрували ефективність цих безпілотних комплексів. Наступний крок - поставити їх на озброєння та ефективно використовувати у бойових умовах", - наголосив Турчинов.

Він додав, що найближчим часом в Україні представлять нові моделі ударних безпілотників, які матимуть  більшу дальність застосування та потужніші бойові характеристики. 

Як повідомлялося раніше, нещодавно секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов відзвітував про успішні випробування ракетного озброєння українського виробництва. Ракети потрапили у мішень і показали відмінний результат. 

Залиште свій коментар