Цілі вражені. На Чернігівщині успішно випробували український бойовий безпілотник

Дрони мають поставити на озброєння. 

На полігоні Гончарівське Чернігівської області за участю секретаря РНБО Олександра Турчинова відбулися випробування безпілотника ударної дії. Про це повідомляє прес-служба Ради нацбезпеки та оборони.

Виробництво якісних безпілотних літальних апаратів бойового застосування було одним із завдань, яке ставили українському оборонно-промисловому комплексу.

"Розвідувально-ударний комплекс "Сокіл", який ми сьогодні випробували, складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин, тому він здатний знаходити та точно вражати цілі, використовуючи, залежно від завдань, боєприпаси фугасної, осколково-фугасної та термобаричної дії" - відзначив Турчинов, додавши, що сьогоднішні випробування відбувались у надзвичайно складних метеоумовах: "Пориви вітру були 14-17 метрів на секунду", - наголосив Турчинов.

Попри такі проблеми все завдання були виконані, а цілі – вражені.

За словами Секретаря РНБО новий безпілотник - "продукт успішної кооперації українського підприємства "Чезара" з польськими партнерами".

"Випробування відбулися успішно, продемонстрували ефективність цих безпілотних комплексів. Наступний крок - поставити їх на озброєння та ефективно використовувати у бойових умовах", - наголосив Турчинов.

Він додав, що найближчим часом в Україні представлять нові моделі ударних безпілотників, які матимуть  більшу дальність застосування та потужніші бойові характеристики. 

Як повідомлялося раніше, нещодавно секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов відзвітував про успішні випробування ракетного озброєння українського виробництва. Ракети потрапили у мішень і показали відмінний результат. 

Залиште свій коментар