Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
До Вінниці доправили п'ятнадцятьох поранених військових із зони АТО

Лікарі розповідають, що із тіл бійців витягли чимало осколків. 

За життя двох важкопоранених бійців борються лікарі у вінницькому клінічному госпіталі. Напередодні туди привезли п'ятнадцятьох військових з вогнестрільними та вибуховими травмами, переважно рук та ніг. 

Лікарі розповідають, що із тіл бійців витягли чимало осколків. За останніх  три тижні у вінницькому  аеропорту приземлилося чотири борти із пораненими військовими, яких привезли із Харкова. Такої кількості поранених вже не було зо три місяці. Медики заявляють: операційні працюють цілодобово.

"Наразі ми повністю готові, операційні розгорнуті і повністю укомплектовані як по медичних засобах, так і по лікарських. За останні три тижні це четвертий борт саме до нас. У середньому 15–16 чоловік за кожний рейс", – розповів начальник травматологічного відділення військового госпіталю Центрального регіону Олександр Фомин.

Нагадаємо, учора військовим гелікоптером із Маріуполя до Дніпра доправили двох поранених бійців. За словами радниці очільника Дніпропетровської області Тетяни Губи, обидва - з однієї бригади і захищали Україну на передовій.

Відео За життя двох важкопоранених бійців борються лікарі у Вінницькому клінічному госпіталі

Залиште свій коментар

Вибір редакції