Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кровопролитний бій під Кримським: українські військові могли уникнути великих втрат

Бійці продовжили переслідування диверсантів на непідконтрольній території, а не зупинилися на межі.

Минулого тижня українські військові втратили на Луганщині в одному бою під Кримським чотирьох бійців убитими, троє армійців отримали поранення та ще один потрапив у полон. Про найжорсткіший бій останніх місяців розповів командир підрозділу, солдати котрого брали в ньому участь, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Офіцер Сергій твердить, що ворожа диверсійна група намагалася пройти до них у в тил. Українські бійці зупинили ДРГ, а потім почали переслідувати її вже на території противника, а там на солдат чекала засідка. "Як виявилося, там завчасно у них були підготовленні позиції, укріплення, вогневі точки і була підігнана і важка техніка", - розповів військовослужбовець ЗСУ. Ворог буквально притис до землі ціле відділення українських піхотинців, яких розстрілювали з кулеметів і танка. Лише коли запрацювали міномети з українського боку, противник відступив.

ВідеоУкраїнська армія втратила чотирьох бійців у запеклому бою під Кримським

Хлопцям образливо, що про них тепер пишуть військові експерти, ніби їхній підрозділ захотів слави і тому пішов у наступ на противника без підготовки. "Ніхто не хотів ніякої слави, ніхто не хотів ніяких подвигів. Ворог був помічений, потрібно було щось робити, тому що він міг пройти в тил двум ротам – і нам, і нашим сусідам", - пояснив командир. Його підлеглий Олександр  визнає, що переслідувати противника на його території було не найкращим рішенням. "Все перемістилося, так получається, за Бахмутку – на ту територію. І тому, я думаю, якби не було переслідування, наслідки були б набагато кращими. Втрати, якщо й були б, то тільки пораненими", - припускає він.

Після бою сепаратисти підтягли до лінії зіткнення нові танки та важку артилерію. Це добре чують бійці морозними вечорами, але у наступ бойовики йти не відважуються, бо також втратили чимало своїх людей. Як повідомлялося, в цьому ж бою двоє військових зникли безвісти, їх встигли оголосити загиблими, але бійці дивом протрималися до ранку і вийшли до своїх.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції