Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Пухнаста екскурсія": лисиця стала пасажиром Лондонського автобуса

Працівники організації впевнилися, що з твариною все гаразд та повернули її додому – в ліс біля автобусного депо.

24 листопада в Чорну п’ятницю на другому поверсі одного з екскурсійних автобусів Лондона проїхався лис. Мандрувала тварина, ймовірно, від самого автобусного депо до однієї зі столичних доріг Парк-Лейн, поки там її не помітили туристи.

За даними ВВС Україна, автобус зупинили та зачинили, щоб співробітниця Королівського товариства захисту тварин від жорстокого поводження Джилл Сандерс могла спокійно упіймати незвичайного "пасажира". Працівники організації впевнилися, що з твариною все гаразд та повернули її додому – в ліс біля автобусного депо. Пані Сандерс зазначила, що лисиця може мандрувати автобусом, але всі співробітники товариства турбувалися за її безпеку.

Лисиці на вулицях Лондона – не новинка для жителів столиці. За даними National Geographic столицею Британії вільно переміщуються близько 200 тисяч тварин, що не ховаються в передмістях, а мешкають просто в центрі мегаполісу. В мережі жартують, що лисиця поспішала на знижки Чорної п’ятниці:

Проблема захисту тварин на автомобільних дорогах актуальна й в Україні. За повідомленням World Wide Fund for Nature в Україні на автомобільних дорогах з’являться «екодуки» - спеціальні проходи у вигляді мостів, що застосовуються в європейських країнах з минулого століття. Зокрема, йдеться про захист диких тварин, що найбільше піддаються впливу від авто і залізничних шляхів: великих хижаків та деяких видів травоїдних.

ВідеоРодина лисиць оселилась у дворі приватного будинку Дніпра

Залиште свій коментар

Вибір редакції