На блокпосту під Волновахою затримали помічника коменданта "ДНР"

Чоловік хотів отримувати пенсію від української влади.

На блокпосту під Волновахою затримали помічника чергового коменданта "ДНР".

Про це повідомляє поліція Донеччини.

54-річний мешканець Макіївки півроку працював на бойовиків і отримував від них зарплатню. але пенсію вирішив оформити від української влади. Під час приїзду до Волновахи за грошовим забезпеченням його й схопили.

У серпні 2014 року прийшов до військової комендатури терористів. Там його призначили помічником чергового коменданта. 

В його обов’язки входило приймати виклики від мешканців, та спрямовувати патрулі за вказаною адресою. Військові «ДНР», в свою чергу, доставляли «винних» до комендатури. За свою роботу грошей чоловік не отримував, тільки продуктові набори, якими він забезпечував свою сім’ю.

У лютому 2015 року пособник бойовиків звільнився з комендатури, бо їхній підрозділ почали переводити в так зване козацтво. Згодом він зареєструвався у Волновасі як переселенець та планував отримувати українську пенсію. 

Нагадаємо, на Донеччині просто на блокпості затримали "головного козака "ДНР". Просто під час перевірки на контрольному пункті пропуску чоловік, який, згідно з його документами, керує полком козаків "республіки", був затриманий. "Отаман", який викликав підозру у поліцейських, заявив, що прямує в гості до своїх знайомих у Бердянську.

З'ясувалося, що місцевий мешканець Макіївки має офіційне посвідчення "отамана "ДНР" та дозвіл на зберігання козацької зброї (шашки, кинджал та нагайки).
 

Залиште свій коментар