Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На блокпосту під Волновахою затримали помічника коменданта "ДНР"

Чоловік хотів отримувати пенсію від української влади.

На блокпосту під Волновахою затримали помічника чергового коменданта "ДНР".

Про це повідомляє поліція Донеччини.

54-річний мешканець Макіївки півроку працював на бойовиків і отримував від них зарплатню. але пенсію вирішив оформити від української влади. Під час приїзду до Волновахи за грошовим забезпеченням його й схопили.

У серпні 2014 року прийшов до військової комендатури терористів. Там його призначили помічником чергового коменданта. 

В його обов’язки входило приймати виклики від мешканців, та спрямовувати патрулі за вказаною адресою. Військові «ДНР», в свою чергу, доставляли «винних» до комендатури. За свою роботу грошей чоловік не отримував, тільки продуктові набори, якими він забезпечував свою сім’ю.

У лютому 2015 року пособник бойовиків звільнився з комендатури, бо їхній підрозділ почали переводити в так зване козацтво. Згодом він зареєструвався у Волновасі як переселенець та планував отримувати українську пенсію. 

Нагадаємо, на Донеччині просто на блокпості затримали "головного козака "ДНР". Просто під час перевірки на контрольному пункті пропуску чоловік, який, згідно з його документами, керує полком козаків "республіки", був затриманий. "Отаман", який викликав підозру у поліцейських, заявив, що прямує в гості до своїх знайомих у Бердянську.

З'ясувалося, що місцевий мешканець Макіївки має офіційне посвідчення "отамана "ДНР" та дозвіл на зберігання козацької зброї (шашки, кинджал та нагайки).
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції