Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На ділянці розведення в ООС бойовики відкрили вогонь по своїх

Це була провокація, наслідки котрої терористи хотіли перекласти на українських військових.

Диверсанти на ділянці розведення Богданівка-Петрівське зайшли у покинуті силами ООС окопи й відкрили вогонь, але стріляли не в напрямку нових укріплень українських військових, а  по своїх позиціях та селу Вікторівка. Це було зроблено для того, аби на камери потрапив вогонь, який нібито ведеться з боку ЗСУ, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це сталося 26 січня, тепер журналістам вдалося побувати на місці інциденту. Теленагляд ОБСЄ там працює на землі і в небі, спостерігачі міжнародної організації моніторять ситуацію разом із силовиками з СЦКК. Поява бойовиків  у наших кинутих шанцях одразу потрапила у камери спостереження. "Це був короткочасний захід на наші позиції для проведеня провокації. Метою була компроментація наших підрозділів перед заходами у Мінську. Це було зроблено на камеру ОБСЄ", - каже старший спостережного поста Роман Клімченко.

Відео Провокація на фронті: бойовики відкрили вогонь по своїх же позиціях

Бойовики на ділянці розведення Богданівка-Петрівське зайшли у кинуті окопи й відкрили вогонь. Але стріляли не в напрямку українських нових укріплень, де стоять солдати, а по своїх позиціях та селу Вікторівка. Й усе для того, аби на камери потрапив вогонь, який нібито ведеться з нашого боку.  На Донбасі терористи вбили військову лікарку 
 

Провокація на фронті: бойовики відкрили вогонь по своїх же позиціях

Ворог, який зайшов на пусті позиції, відкрив вогонь по своїх і по селу – мовляв, кулі летять з боку українських військових. "За оцінкою спостерігача, вогонь вівся з кулемета ПКМ, чотири черги. Камера ОБСЄ у звіті підтвердила", - розповів Роман Клімченко.

Ось ця посадка – журналісти змогли ближче до неї підійти, аби пересвідчитись, що там нікого немає. До самих позицій, безпосредньо у шанці, мають право доступу лише спостерігачі. Кинуті укрпіплення – в полі зору українських вояків. Ворог рідко підходить так близько – зазвичай стріляє з дальніх укриттів. "Практично кожну ніч стріляють. Заходять, із закритої місцевості – летить над головами, це кулемет і автомат", - каже військовослужбовець із позивним "Яструб".

Після того, як з цього квадрату біля Богданівки, ЗСУ відвели війська, тихо не стало. Бойовики не стріляють з мінометів, але доволі часто використовують станкові протитанкові гранатомети й важкі кулемети. "Про тишу тут можна взагалі не говорити. Періодично відбуваються різні провокації, провокують нас на зустрічний вогонь", - каже позивний "Грек". Йому 57 років, він етнічний грек. Воює вже три роки, і воює на своїй землі: чоловік живе на Приазов’              ї недалеко від лінії фронту. Тому для нього вигнати проросійських найманців - справа честі. "Хочеться, щоби спокійно сім’я жила, щоби спокійно самому жилося", - пояснює він.

Кореспондент ТСН Руслан Ярмолюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції