У США зросла кількість хворих на смертельний коронавірус з Китаю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Усі випадки офіційно підтверджені після досліджень у лабораторії.

До восьми зросла кількість хворих на убивчий коронавірус китайського походження у США. Про це повідомляє CNN із посиланням на представників охорони здоров'я.

Серед хворих – 20-річний чоловік, який нещодавно повернувся з китайського міста Ухань – епіцентру спалаху хвороби. Він звернувся за медичною допомогою незабаром після повернення, і відтоді ізольований. Виявлені кілька його тісних контактів, які перевіряють  на наявність симптомів захворювання.

"Нашим пріоритетом є не лише захист та інформування мешканців Бостона, але і допомога цій людині продовжувати одужувати", - сказала виконавча директорка Бостонської комісії з питань охорони здоров'я Ріта Нівес. За її словами, чоловік наразі почувається добре, а ризик захворювання для місцевого населення – низький.

Це перший випадок захворювання у штаті Массачусетс. Є три підтверджені випадки нового коронавірусу в Каліфорнії, один у штаті Вашингтон, один в Арізоні та два в Іллінойсі.  Один із них -  це перший випадок передавання від людини до людини у США.

Нагадаємо, вірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань. Нині сам ринок зачинений і огороджений поліційною стрічкою, а у місті активно відбуваються заходи із знезараження. Посилено контроль в аеропортах не лише Китаю – Таїланд, Австралія та Японія ретельно стежать за пасажирами. 

Відомо, що вірус з китайського Уханя належить до великої родини коронавірусів. Розповсюдження хвороби розпочалося з ринку тварин. Вірус передається повітряно-крапельним шляхом тваринам, людям. Спалах вірусу припав на найгірший час - святкування китайського Нового року. Адже саме цього тижня громадяни Піднебесної активно мандрують - приїжджають на свята до родичів як всередині країни, так і з-за кордону. 

26 січня стало відомо, що смертоносний коронавірус з Китаю може передаватися в інкубаційний період, коли людина навіть не підозрює, що вона хвора. Інкубаційний період триває від одного до 14 днів. 

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 184 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції