На Донбасі 72 населених пункти досі залишаються без води

Наразі 388 тисяч осіб без централізованого водопостачання на сході України.

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомляє, що станом на 14 червня на Донбасі 388 тисяч людей залишаються без води від 8 червня через пошкодження двох високовольтних ліній електропередач та трансформаторної підстанції у результаті бойових дій.

Про це йдеться на сайті ДСНС.

"Без централізованого водопостачання залишилося 72 населених пункти (388 тис. осіб) у 5 районах області (Покровський, Селидовський, Волноваський, Добропільський, Мар'їнський) та смт Олександрівка", – йдеться у повідомленні.

Водночас голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив на своїй сторінці у Facebook, що сьогодні, 14 червня, ремонтні бригади КП Вода Донбасу знову розпочали роботи. Між тим, напередодні вони полагодили трансформатор і підняли дві лінії електропередач.

Також на його сторінці можна знайти графік розвезення води до 18 червня. За даними ДСНС, до процесу розвезення води залучено 43 одиниці техніки та 70 людей, у тому числі 16 одиниць техніки та 33 чоловік від ДСНС. Воду щоденно подають з резервних резервуарів та скавжин.

Нагадаємо, вранці 10 червня у ДСНС повідомили, що у 5 районах Донецької області близько 388 тисяч мешканців залишилися без централізованого водопостачання після обстрілів 8 червня. Пошкодження сталося у Ясинуватському районі поблизу села Василівка на непідконтрольній території та призвело до припинення електропостачання насосної станції першого підйому Південнодонбаського водогону, яка забезпечує водою чотири фільтрувальні станції, а саме: Карлівську (село Карлівка), Великоанадольську (місто Волноваха), Старокримську №1 та №2 (місто Маріуполь).

Залиште свій коментар