На Донбасі припинили подачу води одразу на 5 фільтрувальних станцій

Маріуполь без води не залишиться.

КП "Вода Донбасу" припинило подачу води на п'ять фільтрувальних станцій, проте Маріуполь матиме водопостачання.

Про це повідомив глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський у Facebook.

"Вода Донбасу" припинила подачу води з каналу Сіверський Донець-Донбас на 5 фільтрувальних станцій – Красноармійську, Великонанадольську, дві Маріупольські та Донецьку. І якщо на маріупольські фільтрувальні станції вода подаватиметься зі Старокримського водосховища й відповідно Маріуполь без води не залишиться, то на Красноармійську та Великоанадольську фильтрувальні станції повністю припинена подача води, оскільки вони не мають резервного джерела водопостачання", - написав він.

За його словами, поруч із насосною станцією №1 (район Мар'їнки, поблизу Василівки) пролунало близько 40 вибухів.

За оперативною інформацією, бойові дії продовжуються, обладнання станції не працює, можливості евакуювати людей поки що немає.

Нагадаємо, оголошений режим тиші поблизу Авдіївки дав змогу почати ремонт комунікацій, пошкоджених попередніми обстрілами бойовиків. Однак за один день полагодити все не вдалося. 

Внаслідок бойових дій були пошкоджені лінії електропередач і водопостачання. Чотири дні в кранах у Авдіївці не було води, але вона надходила з резервуарів і її розвозили містом. За підсумками вівторка, лінію передач відремонтували, але знайшли ще одну пробоїну у водогоні, тож у середу ще триватимуть ремонтні роботи. 

Залиште свій коментар