Вибори у Британії: консерватори і лейбористи змагаються за крісла в парламенті

Списки нового складу Палати общин оприлюднять 9 червня.

У Великій Британії, у четвер, 8 червня, стартували дострокові всезагальні парламентські вибори. Основна боротьба розгорнеться між керівною Консервативною партією на чолі з Терезою Мей та опозиційною Лейбористською, де головує Джеремі Корбін.

Про це повідомляє BBC.

З 7-ої ранку за місцевим часом більш, ніж 40 000 виборчих дільниць у всій країні, для яких переобладнали школи та громадські центри, вже відкриті для виборців. Дільниці мають зачинити о 22 годині, але ті, хто все ще перебуватиме в черзі для голосування, отримають таку змогу.

Для участі у виборах зареєструвалося близько 46,9 млн осіб, що мають обрати 650 депутатів у Палату общин.

Певна кількість голосів уже надійшла: її отримали шляхом "заочного" голосування поштою. Ця цифра становить 16,4% від загальної кількості виборців минулих перегонів 2015 року (тоді вона складала 46,4 млн осіб).

Остаточні результати мають надійти в п'ятницю вдень, 9 червня.

Для того, щоб сформувати парламентську більшість в Палаті общин, одна партія має отримати 326 місць. На виборах 2015 року консерватори виграли 331.

Раніше повідомлялося, що лідер Консервативної партії Тереза Мей розглядає можливість виходу Британії з ЄС без попередньої угоди з організацією. Офіційна процедура Brexit розпочалася 29 березня, після підписання прем'єр-міністром Великої Британії офіційного листа до президента Ради Європи Дональда Туска.

ВідеоНа тлі терористичних нападів Велика Британія обирає новий парламент

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: