Списки нового складу Палати общин оприлюднять 9 червня.

У Великій Британії, у четвер, 8 червня, стартували дострокові всезагальні парламентські вибори. Основна боротьба розгорнеться між керівною Консервативною партією на чолі з Терезою Мей та опозиційною Лейбористською, де головує Джеремі Корбін.

Про це повідомляє BBC.

З 7-ої ранку за місцевим часом більш, ніж 40 000 виборчих дільниць у всій країні, для яких переобладнали школи та громадські центри, вже відкриті для виборців. Дільниці мають зачинити о 22 годині, але ті, хто все ще перебуватиме в черзі для голосування, отримають таку змогу.

Для участі у виборах зареєструвалося близько 46,9 млн осіб, що мають обрати 650 депутатів у Палату общин.

Певна кількість голосів уже надійшла: її отримали шляхом "заочного" голосування поштою. Ця цифра становить 16,4% від загальної кількості виборців минулих перегонів 2015 року (тоді вона складала 46,4 млн осіб).

Остаточні результати мають надійти в п'ятницю вдень, 9 червня.

Для того, щоб сформувати парламентську більшість в Палаті общин, одна партія має отримати 326 місць. На виборах 2015 року консерватори виграли 331.

Раніше повідомлялося, що лідер Консервативної партії Тереза Мей розглядає можливість виходу Британії з ЄС без попередньої угоди з організацією. Офіційна процедура Brexit розпочалася 29 березня, після підписання прем'єр-міністром Великої Британії офіційного листа до президента Ради Європи Дональда Туска.

ВідеоНа тлі терористичних нападів Велика Британія обирає новий парламент

Залиште свій коментар