Наказ про підрив Каховської ГЕС віддавав особисто Путін - ГУР

Наказ про підрив Каховської ГЕС віддавав особисто Путін - ГУР

У ГУР кажуть, що Путін особисто віддав наказ знищити Каховську ГЕС / Фото: Associated Press

У ГУР заявили, шо підрив Каховської ГЕС — це теракт, який співмірний з наказом почати повномасштабну війну проти України.

Російські загарбники замінували Каховську ГЕС одразу після її окупації, а наказ її підірвати віддавав особисто диктатор Володимир Путін.

Таку думку в етері Radio NV висловив представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

"Окупанти перейшли до мінування греблі та ГЕС фактично одразу після захоплення, боячись контрнаступу українських військ, готуючись до різноманітних сценаріїв. Вони дуже довго готували цей терористичний акт. І нещодавно було ухвалене остаточне рішення про його реалізацію", — заявив Юсов.

Представник ГУР висловив упевненість, що рішення про підрив дамби ухвалювали на найвищому рівні.

"Я особисто переконаний, що персонально Володимир Путін надав цей наказ і це розпорядження", — сказав він.

Юсов заявив, що це його особиста думка, а також додав, що підрив Каховської ГЕС — це теракт, який співмірний з наказом почати повномасштабну війну проти України.

"Жодна середня ланка чи навіть жодне військове керівництво на себе такої відповідальності би не взяло, особливо в закритому суспільстві за умов диктатури. Це персональне рішення диктатора, але відповідальність несе вся держава-терорист", — наголосив представник ГУР Міноборони.

Нагадаємо, раніше Данілов заявляв, що російські окупанти підірвали Каховську ГЕС "за вказівкою з Кремля — із кабінету Путіна".

Крім того, ми раніше інформували, що Каховську ГЕС, найімовірніше, зруйнував вибух зсередини. Удар ззовні навряд чи міг спричинити такі наслідки.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація