Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Німеччина виділила ще мільйон євро для допомоги жителям Донбасу

Серед іншого, гроші підуть на ремонт та підготовку до зими пошкоджених або зруйнованих будинків і квартир.

Німеччина виділила 1 мільйон євро на гуманітарні проєкти, які здійснює Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) для допомоги жителям Донбасу.

Про це повідомило посольство ФРН в Україні у вівторок, 3 вересня, передає Deutsche Welle.

"Німеччина підтримує гуманітарні заходи, які здійснює Агентство ООН у справах біженців в поточному році, грантом у розмірі 1 мільйон євро", - йдеться у повідомленні посольства.

У диппредставництві зазначили, що завдяки цьому УВКБ ООН зможе продовжувати свої гуманітарні заходи, спрямовані на допомогу людям на Сході України, які потерпають від конфлікту з обох боків лінії розмежування. Планується, що гроші підуть на ремонт та підготовку до зими пошкоджених або зруйнованих будинків і квартир у зоні конфлікту. Також виділені кошти планують використати на соціальну підтримку громад, які прийняли внутрішньо переміщених осіб, поліпшення інфраструктури в пунктах перетину лінії розмежування та на консультування постраждалих від конфлікту під час вирішення адміністративних та юридичних питань.

Нагадаємо, 11 липня у німецькому уряді повідомили про виділення 760 тисяч євро на продовження проєкту психосоціальної допомоги людям, які постраждали внаслідок конфлікту на Донбасі. Кошти надали Мальтійській службі допомоги у світі, котра здійснює проєкт "Внесок у психосоціальну стабілізацію потерпілих у конфлікті в Україні". До цього німецький уряд вже надав два мільйони євро Мальтійській службі для гуманітарних заходів допомоги внутрішньо переміщеним особам і потерпілим від конфлікту в Україні. Повідомляється, що в рамках проєкту сім тисяч потерпілих отримали індивідуальну терапію та консультації, а ще 14 тисяч людей взяли участь у групових сеансах терапії.

Від початку конфлікту на Донбасі в 2014 році уряд ФРН виділяє на підтримку гуманітарних проєктів для жителів регіону щорічно по кілька десятків мільйонів євро. За даними німецького уряду, лише від 2014-го до 2017 року на підтримку гуманітарних проєктів для жителів Донбасу було виділено близько 74 мільйонів євро.

Відео Кабмін затвердив механізм компенсації житла на Донбасі

Щоправда, одного такого рішення замало - гроші мають закласти в бюджет. Чи сподіватись мешканцям на виплати найближчим часом – ТСН дізнавалась.  

Кабмін затвердив механізм компенсації житла на Донбасі

 

Вибір редакції