Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ОБСЄ збільшить свою моніторингову місію на Донбасі

Бойовики залякують спостерігачів місії.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ на Донбасі буде збільшена з 700 до 1 тисячі спостерігачів.

Про це заявив міністр закордонних справ Австрії, чинний голова ОБСЄ Себастіан Курц, передає Громадське.

Також він повідомив про намір ОБСЄ поліпшити матеріальне забезпечення місії, зокрема, для збільшення ефективності спостереження вночі.Своєю чергою міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що місія не може бути присутньою постійно уздовж лінії розмежування і здійснювати моніторинг.

Окрім цього наразі спостерігачі не мають доступу до неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону, оскільки стикаються із залякуваннями з боку бойовиків.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів зустріч з чинним головою ОБСЄ, Федеральним міністром Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Себастіаном Курцом. Порошенко привернув увагу до брутального порушення Кремлем Мінських домовленостей, про що свідчить чергове загострення безпекової та гуманітарної ситуації на Донбасі. 

Сторони обговорили зростання випадків залякування спостерігачів ОБСЄ з боку проросійських бойовиків. Президент наголосив, що головною метою цього є максимальне обмеження доступу місії до окупованої території аж до повного витіснення СММ ОБСЄ з регіону. 

ВідеоВійськові поблизу Авдіївки розповіли про потужний ранковий обстріл

Залиште свій коментар

Вибір редакції