Офіцери задоволені підрозділами з одних лише контрактників в АТО

Військові кажуть, що тепер армія дійсно відчувається професійною.

Військові задоволені новими умовами служби в зоні АТО, коли підрозділи складаються із самих контрактників. Бійці на передовій кажуть, що без мобілізованих усі тепер в однакових умовах і розуміють, що прийшли виконувати свою роботу, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це видно по позиціях 24-ї механізованої бригади на Луганщині. Там бійці тримають район Катеринівки, Попасної та Первомайська. Бойовики виявляють активність лише в темну частину доби, зрідка висуваються диверсанти. "Вони там на розтяжці своїй, певне, попалися. Всі спрацювали. Швидко відійшли", - розповів військовослужбовець ЗСУ Роман Малиш.

Командири розповідають, що тепер організувати бійців їм стало простіше. Воїни підписали контракт, тому всі розуміють, що прийшли надовго. Розвідник з позивним "Флагман" раніше працював у супермаркеті, але в родині інші традиції. Хоч у цивільному житті місце роботи тепліше, боєць про своє рішення не шкодує. "У мене і дідусь військовий, і багато родичів так само. Я знайшов своє місце", - каже він.

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Армія як фах: що змінилося на передовій після демобілізації військових шостої хвилі

Фактично всі позиції на передовій тепер зайняті тими, для кого професійна армія стала основною роботою. Самі військові визнають – їм так самим простіше, оскільки за відсутністю мобілізованих, всі знаходяться в рівних умовах. Налагоджують систему ротацій на позиціях, аби давати іншим військовим відпочивати, тримають давно знайомі пости та обживаються на нових.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: