Окупанти на Донбасі передали Україні списки полонених на обмін

Дата публікації
Перегляди
1475
Окупанти на Донбасі передали Україні списки полонених на обмін

УНІАН

Цієї зими українська сторона передала терористам свої списки на обмін полоненими, але відповідь змусила себе чекати.

Україна нарешті отримала від представників окупаційної "влади" ОРДЛО списки на обмін полоненими.

Про це 9 травня повідомляє "Україна 24".

"Українська сторона передала списки на обмін полоненими ще півроку тому, а то й більше. Весь цей час Україна наполягала на тому, щоб нам так само дзеркально були надані списки з боку ОРДЛО. Дуже довго ці списки не передавались, і в квітні цього року ми все -таки ці списки отримали. Зараз йде робота з цими списками, вони уточнюються, з ними працюють", - повідомила член української делегації в ТКГ Тетяна Іванова.

За її словами, обмін списками став "маленьким, але істотним кроком" для організації обміну утримуваними особами. Іванова не знає, скільки людей вдасться повернути:

"Складно говорити про кількість людей, які повернуться, оскільки інформація з того боку не відповідає дійсності. На минулому засіданні ТКГ було запропоновано, щоб Україна прийняла 4 людини. Це не в рамках обміну, це як би їх добра воля. І глава української делегації сказав, що ми готові прийняти й інших, кого б нам не передали. На жаль, це трактується по-іншому. Ще рано говорити, скільки чоловік ми передамо і скільки отримаємо, тому що тільки почалася робота з цими списками ", - підсумувала вона.

Нагадаємо, у Житомирській області попрощалися із 22-річним розвідником, який загинув на Донбасі. Поховання відбулось в селі Ушомир Коростенського району. У загиблого залишилися дружина та маленький син. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.