Перейти до змісту
Під час "тиші" на Донбасі Росія завозить зброю бойовикам

Під час "тиші" на Донбасі Росія завозить зброю бойовикам

Техніка заїжджає ґрунтовими дорогами, що не помітили спостерігачі

Росіяни продовжують постачати на окупований Донбасі озброєння та військову техніку.

Про це повідомляє Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, пише командування операції Об'єднаних сил.

Як розповіли у штабі, для того, щоб приховати переміщення сил та засобів, окупанти використовують ґрунтові дороги, що ведуть в обхід офіційних пунктів пропуску, аби їх не помітили спостерігачі моніторингової місії ОБСЄ. 

Російська Федерація продовжує постачати до тимчасово окупованих територій України озброєння та військову техніку. Про це...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Середа, 7 жовтня 2020 р.

"На околиці Гусельщикового, що поблизу Новоазовська, де немає пунктів пропуску, спостерігачі ОБСЄ помітили білий автомобіль із написом "військова інспекція" російською мовою, який стояв біля автошляху. На цій самій дорозі вони побачили свіжі сліди від бойової машини піхоти, що ведуть до Патріотичного на Донеччині", - зазначили у командуванні.

Нагадаємо, що протягом минулої доби, 6 жовтня, збройні формування Російської Федерації двічі порушили досягнуті ТКГ домовленості.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин