Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прокурори вимагають посадити ГРУвців Александрова та Єрофеєва на 15 років

Сторона обвинувачення заявляє, що їхня провина повністю доведена

Державне обвинувачення вимагає покарати Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва, ув'язнивши їх строком на 15 років. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

При цьому, сторона обвинувачення вимагає виконати покарання із конфіскацією майна.

Прокурор у ході судових дебатів заявив, що повністю доведено той факт, що ГРУвці – російські військовослужбовці, які виконували на території України наказ командування.

"Є повне підтвердження факту агресивної війни російського спецназу... Професійні військовослужбовці виконували наказ свого командування на ведення агресивної війни", - сказав прокурор.

Після виступу сторін на дебатах, суд іде до нарадчої кімнати для винесення вироку

Нагадаємо, офіцери російських збройних сил відмовились свідчити в суді на користь ГРУвців Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва.

Зазначається, що колеги ГРУвців, два полковники Черпасов та Литвиненко, яких запросили на засідання, до зали суду так і не завітали. Російські військові надіслали телеграми, де зазначили, що не можуть приїхати до суду через певні обставини, які від них не залежать. Захист ГРУвців сподівався, що російські полковники підтвердять версію, що Александров та Єрофеєв просто стежили за українськими військовими на Донбасі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції