Проста волонтерка з Борисполя передала на фронт їжі на 130 тисяч бійців

Дівчина готує для військових і мріє про кохання.

Волонтерка із Борисполя понад два роки робить сухі супи для армії. Дівчина, що готує солдатські страви, приправляє їх мрією про любов, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

В ошатній вишиванці бориспільська волонтерка Оля Салій урочисто виносить ювілейну коробку - вже 15-тисячний набір для юшки, прикрашений в патріотичному стилі, рушає на фронт. Поки коробки в дорозі, дівчина не гає часу та пакує нові порції. Поціновувачів своїх супів Оля навіть ніколи не бачила, їй лише переказують враження з передової. Одним її упакованим супом можна нагодувати 8-10 бійців, а Оля відправила їх на фронт більш як 15 тисяч, а отже, 130 тисяч разів бійці поїли завдяки її зусиллям.

ВідеоВолонтерка з Борисполя за два роки передала на передову 15 тисяч порцій сушеного супу

Дівчина розкриває таємницю – їй 35, вона незаміжня і певно була б дуже щасливою, якби десь на фронті знайшовся поціновувач супів, який полюбив би й саму Олю. Тим часом ювілейний вантаж доїжджає до позицій 24-ї бригади на Луганщині. Кухар Ігор аналізує рецепт уже давно знайомої хлопцям польової страви. Але радить, аби підкорити чоловіче серце, краще сушити не супи, а вареники, пельмені та борщ.

Його побратими розказують, що дуже хочеться не просто юшки від жінки, а ще й цю спритну господиню поруч. "Аби жінка приїхала на позицію і приготувала смачну страву, пообідали б, повечеряли, познайомилися, і на душі прекрасно, йдеш собі в бій", - кажуть військові та додають, що Оліна юшка загалом придатна для того, аби підкорити чоловіче серце. У Бориспіль летять подяки та привітання, а ще – запевнення, що знайти в їх бригаді гідного нареченого – справа цілком можлива.

Фотогалерея Врятувала чоловіків ціною свого життя. Волонтери розповіли про загиблу на Світлодарські дузі медика (4 фото)

Але волонтерка Ольга на фронт поки що не збирається, бо впевнена, що неможна чоловікам заважати на війні. "Кажуть, на фронті краще без жінок. Я там не була ні разу", - визнала вона. Солдатів годуватиме, поки вистачить сил, або ж до закінчення війни. Зустрічати з фронту ж обіцяє значно смачнішими за юшку смаколиками. "Чимось солоденьким. Вони люблять солодке", - каже жінка.

Кореспондент ТСН Наталія Нагорна

Залиште свій коментар