У Європарламенті відбувся захід на підтримку терористів "ДНР" і "ЛНР"

Зустріч організувала комуністка з Італії.

У будівлі Європарламенту у Брюсселі відбувся захід на підтримку бойовиків терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР". Його організувала депутатка Європарламенту від Італії Елеонора Форенца.

Вона написала у Facebook, що учасники заходу "підтвердили солідарність з народом Донбасу і їх боротьбою проти фашизму, за мир".

Tutto il nostro supporto alle popolazioni del Donbass e alla lotta antifascista che non conosce confini. #Donbasscheresiste

Опубліковано Eleonora Forenza 12 липня 2017 р.

Сепаратистські ЗМІ повідомили, що на зустрічі були присутні бойовики "ДНР" і "ЛНР", а також представники партій, громадських організацій, профспілок з Італії, Португалії, Німеччини та України.

Елеонора Форенца є членом Партії комуністичного відродження, з 2014 року вона є депутаткою Європарламенту від фракції Європейські об'єднані ліві/ліво-зелені Півночі.

Нагадаємо, 4 липня Європейський парламент проголосував за пропозицію Європейської комісії надати Україні додаткові торговельні преференції. За рішення проголосували 566 євродепутатів, проти – 96. Європолітики погодилися з компромісом, досягнутим в рамках міжінституційних переговорів за участю Ради ЄС, Європарламенту та Єврокомісії.

Залиште свій коментар