Росіяни розтрощили їдальню "Айдара" з мінометів – військові

Дата публікації
Перегляди
1532
Росіяни розтрощили їдальню "Айдара" з мінометів – військові

По свинофермі в Новолуганському бойовики стріляли з танків.

Танкова та мінометна атаки на околиці Новолуганського серед білого дня принесла нові руйнування для місцевої свиноферми, котра є основним роботодавцем для жителів прилеглої території на обидві боки фронту. З понад трьох десятків снарядів, випущених у бік позицій ЗСУ, половина впали на території агропідприємства, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одна з мін впала прямо перед контрольно-пропускним пунктом свиноферми та потрощила вікна в приміщеннях, де працювали люди. Перелякані люди тікали звідусіль, серед дня на фермі почалася паніка. На підприємстві працює багато людей з окупованих районів Донбасу.

Окупанти обстріляли Новолуганське із танків та мінометів

Окупанти обстріляли Новолуганське із танків та мінометів

Українські військові кажуть, що "своїх" бойовики, може, і пошкодували б, але наказ стріляти віддавали найпевніше не місцеві терористи. "На посадах командира батальйону та вище перебувають кадрові російські військові офіцери. Артилерійські підрозділи противника укомплектовані кадровими російськими військовослужбовцями. Їм байдужа наша інфраструктура, наші підприємства, ферми, на яких люди працюють", - пояснив командир "Айдару" Максим Марченко.

Поцілили бойовики і в імпровізовану їдальню українських військових. Землею, осколками та ударною хвилею пошкодило столи, шафи, посуд та інше приладдя. "Тут людей не було, всі на посту були. Після цього не захочеться тут їсти", - розповів боєць "Айдару" з позивним "Лев". Жертвою несподіваної атаки став собака – песик був саме на тому місці, де впав снаряд. З машини неподалік бійці витягли осколки забороненої 120-ї міни.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

Наступна публікація